Struktura

Dyrekcja:

  • Janusz Moos – dyrektor

e-mail: j.moos@lcdnikp.elodz.edu.pl
Sekretariat:
telefon: 42 678-33-78
fax: 42 678-07-98
e-mail: kontakt@lcdnikp.elodz.edu.pl

 

  • Zofia Teresa Dąbrowska – wicedyrektor


telefon: 42 678-33-78 w.204
e-mail: t.dabrowska@lcdnikp.elodz.edu.pl

  • Anna Koludo – wicedyrektor

telefon: 42 678-33-78 w.205
e-mail: a.koludo@lcdnikp.elodz.edu.pl

Kierownicy Ośrodków:

Sekretariat ds. wszystkich form doskonalenia

Dział Finansowo-Księgowy

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Ośrodki i pracownie w ŁCDNiKP

Ośrodek Nowoczesnych Technologii Informacyjnych

Lidia Aparta - l.aparta@lcdnikp.elodz.edu.pl

Dominik Goss - d.goss@lcdnikp.elodz.edu.pl

Tomasz Krupa - t.krupa@lcdnikp.elodz.edu.pl

Ryszard Kuśmirek - r.kusmirek@lcdnikp.elodz.edu.pl

Piotr Janakowski - p.janakowski@lcdnikp.elodz.edu.pl

Barbara Langner - b.langner@lcdnikp.elodz.edu.pl

Sławomir Szaruga - s.szaruga@lcdnikp.elodz.edu.pl

Krystyna Jankowska - k.jankowska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Joanna Cyrańska - j.cyranska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Adam Cyrański - a.cyranski@lcdnikp.elodz.edu.pl

Tomasz Misiak - t.misiak@lcdnikp.elodz.edu.pl

Michał Durkiewicz - m.durkiewicz@lcdnikp.elodz.edu.pl

Joanna Pastusiak - j.pastusiak@lcdnikp.elodz.edu.pl

Dorota Wojtuś - d.wojtus@lcdnikp.elodz.edu.pl

Krystyna Łukaszczyk - k.lukaszczyk@lcdnikp.elodz.edu.pl

Łukasz Makowiecki - l.makowiecki@lcdnikp.elodz.edu.pl

Grażyna Bartczak-Bednarska - g.bartczak@lcdnikp.elodz.edu.pl

Jacek Głębski - j.glebski@lcdnikp.elodz.edu.pl

Dorota Ceran - d.ceran-pikala@lcdnikp.elodz.edu.pl

 

Pracownia Edukacji Humanistycznej

Danuta Górecka - d.gorecka@lcdnikp.elodz.edu.pl

Ewa Sztombka - e.sztombka@lcdnikp.elodz.edu.pl

ks. Marcin Wojtasik - m.wojtasik@lcdnikp.elodz.edu.pl

Ewa Ciemnicka - e.ciemnicka@lcdnikp.elodz.edu.pl

Elżbieta Bytniewska - e.bytniewska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Beata Wielkopolan - b.wielkopolan@lcdnikp.elodz.edu.pl

Aldona Danielewicz-Malinowska - a.danielewicz-malinowska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Iwona Filipowicz - i.filipowicz@lcdnikp.elodz.edu.pl

Pracownia Edukacji Matematyczna

Jacek Człapiński - j.czlapinski@lcdnikp.elodz.edu.pl

Danuta Węgrowska - d.wegrowska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Pracownia Edukacji Przyrodniczej i Prozdrowotnej

Ewa Sprawka - e.sprawka@lcdnikp.elodz.edu.pl

Katarzyna Skolimowska - k.skolimowska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Barbara Kapruziak - b.kapruziak@lcdnikp.elodz.edu.pl

Donata Andrzejczak - d.andrzejczak@lcdnikp.elodz.edu.pl

Mariusz Gieszcz - m.gieszcz@lcdnikp.elodz.edu.pl

Maria Stompel - m.stompel@lcdnikp.elodz.edu.pl

Jarosław Koludo - j.koludo@lcdnikp.elodz.edu.pl

Ryszard Zankowski - r.zankowski@lcdnikp.elodz.edu.pl

Danuta Urbaniak - d.urbaniak@lcdnikp.elodz.edu.pl

Maria Michalak - m.michalak@lcdnikp.elodz.edu.pl

Joanna Orda - j.orda@lcdnikp.elodz.edu.pl

Grażyna Adamiec - g.adamiec@lcdnikp.elodz.edu.pl

Jadwiga Morawiec - j.morawiec@lcdnikp.elodz.edu.pl

Krzysztof Makowski - k.makowski@lcdnikp.elodz.edu.pl

Bożena Piekarska - b.piekarska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Barbara Preczyńska - b.preczynska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Zdzisław Anglart - z.anglart@lcdnikp.elodz.edu.pl

Izabela Rosiak - i.rosiak@lcdnikp.elodz.edu.pl

Paweł Krawczak - p.krawczak@lcdnikp.elodz.edu.pl

Rafał Adamus - r.adamus@lcdnikp.elodz.edu.pl

Włodzimierz Jankowski - w.jankowski@lcdnikp.elodz.edu.pl

Elżbieta Węgrzyn - e.wegrzyn@lcdnikp.elodz.edu.pl

Andrzej Grajlich - a.grajlich@lcdnikp.elodz.edu.pl

Mariusz Mosiński - m.mosinski@lcdnikp.elodz.edu.pl

Tomasz Markiewicz - t.markiewicz@lcdnikp.elodz.edu.pl

Wojciech Meksa - w.meksa@lcdnikp.elodz.edu.pl

Witold Szychowski - w.szychowski@lcdnikp.elodz.edu.pl

 

Ośrodek Doradztwa Zawodowego

Małgorzata Sienna - m.sienna@lcdnikp.elodz.edu.pl

Marek Wilmowski - m.wilmowski@lcdnikp.elodz.edu.pl

Małgorzata Bartosiak-Sikorzyńska  - m.bartosiak@lcdnikp.elodz.edu.pl

Emilia Gralewska - e.gralewska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Agnieszka Bugajska-Możyszek - a.bugajska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Dorota Świt - d.swit@lcdnikp.elodz.edu.pl

 Małgorzata Redlicka - m.redlicka@lcdnikp.elodz.edu.pl

Ewa Koper - e.koper@lcdnikp.elodz.edu.pl

Anna Zientalska - a.zientalska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Renata Galas - r.galas@lcdnikp.elodz.edu.pl

Arkadiusz Trzuskowski - a.trzuskowski@lcdnikp.elodz.edu.pl

Aleksandra Bednarek - a.bednarek@lcdnikp.elodz.edu.pl

 

Pracownia Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej

Aleksandra Proc - a.proc@lcdnikp.elodz.edu.pl

Beata Nadarzyńska - b.nadarzynska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Beata Wosińska - b.wosinska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Elżbieta  Ciesiołkiewicz - e.ciesiolkiewicz@lcdnikp.elodz.edu.pl

Anna Koralewska - a.koralewska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Anna Rostrygin - a.rostrygin@lcdnikp.elodz.edu.pl

Anna Drzewiecka - a.drzewiecka@lcdnikp.elodz.edu.pl

Beata Kwiatkowska - b.kwiatkowska@lcdnikp.elodz.edu.pl

 

Ośrodek Zarządzania w Edukacji

Mariola Zajdlic - m.zajdlic@lcdnikp.elodz.edu.pl

Elżbieta Kolczyńska - e.kolczynska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Zofia Kordala - z.kordala@lcdnikp.elodz.edu.pl

Aneta Madziara - a.madziara@lcdnikp.elodz.edu.pl

 

Pracownia Wychowania i Profilaktyki

Joanna Gruszczyńska - j.gruszczynska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Alan Lipczyński - a.lipczynski@lcdnikp.elodz.edu.pl

Jolanta Trawczyńska-Markiewicz - j.markiewicz@lcdnikp.elodz.edu.pl

Ośrodek Edukacji Europejskiej i Regionalnej

Barbara Muras - b.muras@lcdnikp.elodz.edu.pl

Barbara Kuźmicka-Wrąbel - b.kuzmicka-wrabel@lcdnikp.elodz.edu.pl

Katarzyna Gostyńska - k.gostynska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Piotr Machlański - p.machlanski@lcdnikp.elodz.edu.pl

Ewa Wiercińska-Banaszczyk - e.wiercinska-banaszczyk@lcdnikp.elodz.edu.pl

Aneta Rapalska - a.rapalska@lcdnikp.elodz.edu.pl

 

Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji

Jarosław Tokarski - j.tokarski@lcdnikp.elodz.edu.pl

Klaudia Hyska-Frede - k.hyska-frede@lcdnikp.elodz.edu.pl

Anna Gębarowska-Matusiak - a.gebarowska-matusiak@lcdnikp.elodz.edu.pl

Jadwiga Kaczmarska-Krawczak - j.krawczak@lcdnikp.elodz.edu.pl