ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE PN. "ARCHITEKCI WIEDZY" - SZKOŁA ĆWICZEŃ W ŁODZI

Aktualności

Szanowni Państwo,

Ogólnopolski Operator Oświaty zaprasza do udziału w projekcie pn. "Architekci wiedzy" - szkoła ćwiczeń w Łodzi szkoły podstawowe z województwa łódzkiego.

Celem projektu jest wsparcie systemu wspomagania szkół w zakresie rozwoju u uczniów kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych poprzez utworzenie szkoły ćwiczeń w Publicznej Szkole Podstawowej Kornelówka - Przystań i wsparcie 56 nauczycieli z 7 szkółw tym 1 szkoły specjalnej/integracyjnej i 2 szkół z obszaru wiejskiego z terenu województwa łódzkiego.

W ramach realizacji wsparcia dla nauczycieli przewidzianych w projekcie pn. "Architekci wiedzy" - szkoła ćwiczeń w Łodzi oferujemy: szkolenia, warsztaty, lekcje pokazowe, sieci współpracy, wsparcie indywidualne w tym superwizje, udział w konferencjach otwarcia szkoły ćwiczeń i podsumowania działań projektowych w tym wypracowanych rozwiązań. 

Podczas uczestnictwa w projekcie zapewniamy materiały szkoleniowe. Większość działań odbywać się będzie w formie zdalnej w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego                                      chorobę COVID-19,

 

 

Nabór szkół współpracujących ze szkołą ćwiczeń "ARCHITEKCI WIEDZY" w Łodzi

trwać będzie do 24 maja 2021 r.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej szkoły: https://spprzystan-lodz.operator.edu.pl/lodzka-szkola-cwiczen/ w celu poznania szczegółów dołączenia do udziału w projekcie. 

 

Zapraszamy również do pobrania dokumentów rekrutacyjnych dostępnych pod adresem:https://operator.edu.pl/pl/projekt/architekci-wiedzy-szkola-cwiczen-w-lodzi/ - Dokumenty 

 

KONTAKT:

Joanna Świątek - Dyrektor Szkoły Ćwiczeń "ARCHITEKCI WIEDZY" – tel. 501 670 093

Beata Wosińska – Koordynator Szkoły Ćwiczeń "ARCHITEKCI WIEDZY" – tel. 570 430 938

Katarzyną Jasik – Koordynator projektu- tel. 533 330 761. 

 

                       Z poważeniem,

Joann Świątek 
Dyrektor - Lider Szkoły Ćwiczeń 

załączniki: