konkurs Zarzadzania firma JA TITAN 2014

Nr szybkiej informacji: 
190
Adresat: 
dla szkół ponadgimnazjalnych
Informacja o wydarzeniu: 

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zaprasza szkoły ponadgimnazjalne do wzięcia udziału tegorocznym konkursie Zarzadzania firma JA TITAN 2014.

Ogólnopolski Konkurs "Zarządzania firmą" JA TITAN 2014 to organizowany po raz dwudziesty w Polsce konkurs oparty na grze symulacyjnej z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Konkurs kierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w całym kraju, realizujących program edukacyjny „Zarządzanie firmą”.

Konkurs przybliża wiedzę z zakresu kierowania przedsiębiorstwem, a równocześnie promuje uczestników i ich szkoły. Konkurs został stworzony w celu zwiększenia motywacji do zdobywania oraz weryfikacji wiedzy biznesowej z różnych obszarów funkcjonowania firmy bez ponoszenia ryzyka, które towarzyszy decyzjom w rzeczywistości rynkowej. Ten swoisty kurs zarządzania ćwiczy i rozwija wiedzę z zakresu: zarządzania strategicznego, myślenia analitycznego, analizy finansowej, podejmowania decyzji – rozwija ogólną świadomość biznesową. Rejestracja trwa do 18 grudnia 2013 r.

Wszystkie dane o konkursie znajdziecie Państwo na stronie www.junior.org.pl zakładka Zarzadzanie Firma i dalej zakładka Konkursy – Ogólnopolski Konkurs JA TITAN.

 

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

Maria Michalak

konsultant ŁCDNiKP

Organizator: 
Maria Michalak