#zostanwdomu #kulturaonline #kulturaonlinedladzieci oferta łódzkich instytucji kultury.

Nr szybkiej informacji: 
157
Adresat: 
Nauczyciele, uczniowie, dyretorzy
Informacja o wydarzeniu: 

W obecnej sytuacji polecam i zapraszam do korzystania ze specjalnego kalendarza z opisem wydarzeń kulturalnych w ramach akcji #zostanwdomu, #kulturaonline i #kulturaonlinedladzieci.

Znajdują się tam informacje i linki do programów przygotowanych przez łódzkie instytucje kultury, teatry, domy kultury oraz propozycje samych artystów. Należy podkreślić, że ważnym elementem tych działań jest pomoc rodzicom w tej trudnej sytuacji. Dlatego powstał cały szereg materiałów specjalnie przygotowanych dla dzieci z przedszkola czy klas 1-3. Tym bardziej, że wiele audycji w necie to działania na pograniczu edukacji i kultury a zatem wspierać mogą domową szkołę, z którą musimy jako rodzice się teraz zmagać każdego dnia. Powstała do tego celu specjalna grupa na FB, do której może się zapisać każdy rodzic by na bieżąco otrzymywać podpowiedzi co w necie jest przeznaczone dla najmłodszych. Ta grupa ma nazwę Kultura on-line dla dzieci Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/216205929727374/

Dorośli oczywiście też znajdą mnóstwo rzeczy dla siebie szczególnie w przestrzeni teatralnej od poważnych spektakli aż do rozrywki w formie improwizacji czy stan upu. Serdecznie zapraszam zatem do korzystania z kalendarza.

link do kalendarza: https://uml.lodz.pl/kalendarz-wydarzen/fbclid=IwAR1xTGCq35a9nku_eb7gvK2Z...

Opracowała:

 

Małgorzata Bartosiak-Sikorzyńska

doradca metodyczny ds. doradztwa zawodowego

Organizator: 
Małgorzata Bartosiak-Sikorzyńska