Zaproszenie do udziału w DYSKUSJI PANELOWEJ poświęconej WIELOKULTUROWOŚCI W SZKOLE

Aktualności

Szanowni Państwo,

Czy jako nauczyciele, pracujecie Państwo z dziećmi pochodzącymi z różnych kultur?
Czy macie doświadczenia w takiej pracy?
Czy sprawiało to Państwu problemy?
Czy macie pozytywne doświadczenia we współpracy z rodzicami i chcielibyście się Państwo z nimi podzielić?

 

 

Jeśli na którekolwiek z tych pytań możecie Państwo odpowiedzieć twierdząco, zapraszamy Państwa do udziału w DYSKUSJI PANELOWEJ poświęconej WIELOKULTUROWOŚCI W SZKOLE, która odbędzie się 17 MAJA 2017r. w godz 15:00-18:00 w  Społecznej Akademii Nauk w ŁODZI, ul. Kilińskiego 98.

Spotkanie adresowane jest do nauczycieli, którzy pracują z dziećmi pochodzącymi z różnych kultur, a także do osób, które chciałyby się do takiej pracy przygotować. W ramach spotkania "okrągłego stołu" pragniemy stworzyć atmosferę dla wymiany Państwa doświadczeń z wielokulturowością w szkole, w tym również ze współpracy z rodzicami.

Dyskusję poprowadzi dr Adam Gogacz z Instytutu Pedagogiki Społecznej Akademii Nauk – współautor projektu, wieloletni nauczyciel akademicki zaangażowany w pracę dydaktyczną i wychowawczą, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów wielokulturowości.

Oprócz interesującej dyskusji, wymiany doświadczeń  i miłej atmosfery współpracy oferujemy unijne certyfikaty uczestnictwa.  

LINK DO REJESTRACJI: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSftCeFNdNQ1fPE4zh6eb9VArIXJr39vjmu8lrPnIUldsb-CAQ/viewform  

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Więcej informacji o projekcie na stronie: http://www.multicultural-schools.eu/pl/