Struktura

 

Dyrekcja:

  • Janusz Jan Moos – dyrektor

e-mail: jmoos@wckp.lodz.pl
Sekretariat:
telefon: 42 678-33-78
fax: 42 678-07-98
e-mail: wcdnikp@wckp.lodz.pl

  • Elżbieta Gonciarz – wicedyrektor, pełnomocnik ds. jakości


telefon: 42 678-33-78 w. 205
e-mail: gonciarz@wckp.lodz.pl

  • Zofia Teresa Dąbrowska – wicedyrektor


telefon: 42 678-33-78 w.204
e-mail: tdabrowska@wckp.lodz.pl

 

Kierownicy Ośrodków:

  • Ośrodek Doskonalenia Szkolnych Systemów Edukacji
    Zofia Teresa Dąbrowska
    telefon: 42 678-33-78 w. 204
    e-mail: tdabrowska@wckp.lodz.pl

  • Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
    Barbara Kapruziak
    telefon: 42 678-33-78 w. 236
    e-mail: bkapruziak@wckp.lodz.pl

  • Ośrodek Nowoczesnych Technologii Informacyjnych
    Anna Koludo
    telefon: 42 678-33-78 w. 353
    e-mail: koludo@wckp.lodz.pl

  • Ośrodek Zarządzania w Edukacji
    Aneta Madziara
    telefon: 42 678-33-78 w. 208
    e-mail: amadziara@wckp.lodz.pl

  • Ośrodek Doradztwa Zawodowego
    Małgorzata Sienna
    telefon: 42 678-33-78 w. 232
    e-mail: msienna@wckp.lodz.pl

  • Ośrodek Edukacji Europejskiej i Regionalnej
    Barbara Kuźmicka-Wrąbel
    telefon: 42 678-33-78 w. 351
    e-mail: bwrabel@wckp.lodz.pl

  • Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji
    Elżbieta Ciepucha
    telefon: 42 678-33-78 w. 357
    e-mail: eciepucha@wckp.lodz.pl

Sekretariat ds. wszystkich form doskonalenia

  • telefon: 42 678-33-78 w. 105
    tel/fax: 42 678-10-85

Dział Finansowo-Księgowy

  • Teresa Majchrzak – główna księgowa
    telefon: 42 678-33-78 w. 107
    e-mail: tmajchrzak@wckp.lodz.pl

  • Księgowość
    telefon: 42 678-33-78 w. 107

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Ośrodki i pracownie w ŁCDNiKP

Ośrodek Doskonalenia Szkolnych Systemów Edukacji

  • Pracownia Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej
  • Pracownia Edukacji Humanistycznej
  • Pracownia Edukacji Matematyczno-Fizyczno-Chemicznej
  • Pracownia Edukacji Przyrodniczej i Prozdrowotnej

Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

  • Pracownia Edukacji Przedzawodowej
  • Pracownia Edukacji Zawodowej
  • Pracownia Kształcenia Praktycznego
  • Pracownia Edukacji Ekologicznej
  • Pracownia BHP i Ergonomii

Regionalny Ośrodek Edukacji Mechatronicznej

Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji

Ośrodek Doradztwa Zawodowego

  • Pracownia Orientacji i Poradnictwa Zawodowego
  • Pracownia Badania Predyspozycji Zawodowych
  • Pracownia Przedsiębiorczości i Edukacji Ekonomicznej

Ośrodek Zarządzania w Edukacji

  • Pracownia Jakości w Edukacji
  • Pracownia Zarządzania Szkolnym Systemem Edukacji

Ośrodek Nowoczesnych Technologii Informacyjnych

  • Pracownia Promocji Czytelnictwa i Bibliotek Szkolnych
  • Pracownia Edukacji Informatycznej
  • Pracownia Pomiaru Dydaktycznego

Ośrodek Edukacji Europejskiej i Regionalnej

  • Pracownia Edukacji Europejskiej i Projektów Międzynarodowych
  • Pracownia Edukacji Regionalnej i Obywatelskiej

Pracownia Wychowania i Profilaktyki