ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ - „Quo Vadis, cyfrowy nauczycielu?” Dobre praktyki projektu EDUSCIENCE

Nr szybkiej informacji:
Adresat:
dla nauczycieli, dyrektorów i wszystkich interesujących się rozwojem współczesnej edukacji
Informacja o wydarzeniu:

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

Od roku szkolnego 2012/2013 szesnaście szkół z naszego województwa realizuje  program innowacyjny EDUSCIENCE  mający na celu wykorzystanie nowoczesnych technologii  wspierających proces kształcenia w naukach  matematyczno – przyrodniczych.  Podobne programy realizowane są w ponad 200 szkołach w całej Polsce.

Przesyłamy zaproszenie na konferencję ukazującą między innymi  najważniejsze dokonania  projektowe, materiały edukacyjne wspomagające pracę nauczycieli i szkół  przygotowane przez naukowców oraz   międzynarodowe  autorytety  w dziedzinie dydaktyki. Konferencja skierowana jest do nauczycieli, dyrektorów  i wszystkich interesujących się rozwojem współczesnej edukacji.

Zaproszenie na bezpłatną konferencję

„Quo Vadis, cyfrowy nauczycielu?”   Dobre praktyki projektu EDUSCIENCE

upowszechniającą projekt:
Podnoszenie kompetencji uczniowskich w dziedzinie nauk matematyczno – przyrodniczych  i technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii – EDUSCIENCE współfinansowany ze środków Unii Europejskiejw ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,

która odbędzie się  30 stycznia 2014 r.  w godz. 10.00 – 17.00 w  Warszawie                                                  w Akademii  Pedagogiki Specjalnej ul. Szczęśliwicka 40 (AULA B).

W czasie konferencji będzie okazja, aby uzyskać odpowiedź na pytania:

• Jak nauka wspomaga polską szkołę?
  •  Technologia ICT – wsparcie czy przeszkoda w procesie edukacji?
  •  Kto w świecie chemii próbował zamordować wuja Romana?
  •  Jak rozbudzić w najmłodszych uczniach zainteresowanie przyrodą?
  •  Czy dyrektor szkoły otwiera się na innowacje? Dlaczego wolę własny program nauczania?

Jednym z prelegentów będzie znany brytyjski ekspert w dziedzinie dydaktyki Colin Rose.

Konferencja została objęta patronatem honorowym przez MEN i Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego.  Gorąco zapraszamy i prosimy osoby zainteresowane udziałem  o rejestrację  na stronie konferencji  http://konferencja.eduscience.pl.

Opracowała:
doradca metodyczny matematyki