Szkoła Współpracy. Rodzice i uczniowie kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły

Aktualności

Szanowni Państwo,

z przyjemnością przesyłam Państwu informacje o ważnym przedsięwzięciu Ministerstwa Edukacji Narodowej jakim jest obecnie realizowany projekt systemowy "Szkoła Współpracy. Rodzice i uczniowie kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły"UDA-POKL.03.01.02-00-001/13-00.

W pierwszym załączniku znajdą Państwo zaproszenie do udziału w projekcie od Pani Minister Krystyny Szumilas.

W drugim załączniku szczegółowe informacje oraz instrukcje dotyczące rekrutacji do projektu.

W imieniu Ministerstwa oraz Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, która jest partnerem MEN w realizacji tego projektu, serdecznie zapraszam do zapoznania się z przesłanymi informacjami oraz do wzięcia udziału w projekcie.

W razie pytań dotyczących projektu i rekrutacji proszę kontaktować się z rekruterami regionalnymi: 

1. woj. dolnośląskie (Wrocław) Marcin Smala tel. 32 206 98 43 w.30 marcin.smala@okst.pl 
2. woj. kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz) Marcin Osiński tel. 511 262 044 m.osinski@bydgoszcz-frdl.pl 
3. woj. lubelskie (Lublin) Wioleta Pawlas tel. 81 532 64 40 m.dudek@frdl.lublin.pl 
4. woj. lubuskie (Zielona Góra) Sylwia Świderska tel. 68 453 22 25 s.swiderska@frdl.org 
5. woj. łódzkie (Łódź) Ewelina Misiewicz tel. 42 632 63 19 e.misiewicz@frdl-lodz.pl 
6. woj. małopolskie (Kraków) Krystyna Marcinkowska tel. 12 633 51 54 krystyna.marcinkowska@mistia.org.pl 
7. woj. mazowieckie (Warszawa) Małgorzata Olszewska tel. 22 351 93 27 malgorzata.olszewska@frdl.org.pl 
8. woj. opolskie (Opole) Andrzej Dąbrowski tel. 77 453 68 25 adabrowski@frdl.org.pl 
9. woj. podkarpackie (Rzeszów) Anna Jagiełło tel. 17 850 74 20 anna.jagiello@mistia.org.pl 
10. woj. podlaskie (Białystok) Urszula Szczesiul; Krzysztof Motyka tel. 85 732 17 8885 732 09 09 uszczesiul@frdl.bialystok.pl,kmotyka@frdl.bialystok.pl 
11. woj. pomorskie (Gdańsk) Anna Liedtke tel. 58 550 37 00 a.liedtke@gdansk.frdl.pl 
12. woj. śląskie (Katowice) Ewa Pytasz tel. 32 253 63 77 epytasz@frdl.org.pl 
13. woj. świętokrzyskie (Kielce) Dominik Tarczyński tel. 41 344 66 30 dominik.tarczynski@frdl.kielce.pl 
14. woj. warmińsko-mazurskie (Olsztyn) Magdalena Zapadka tel. 89 527 24 26 magdalena.zapadka@frdl.org.pl 
15. woj. wielkopolskie (Poznań) Elżbieta Kujawa tel. 61 853 34 33 ekujawa@poznan.frdl.pl 
16. woj. zach.-pomorskie (Szczecin) Elżbieta Balazy tel. 91 486 15 69 ebalazy@wsap.szczecin.pl  
 

Rekrutacja rozpoczyna się już dziś i potrwa do 15 września!

Zapraszamy na stronę projektu: www.szkolawspolpracy.pl


Z wyrazami szacunku,
Maria Deuar

załączniki: