Podsumowanie VIII edycji Konkursu Pracodawca Kreujący i Wspierający Edukację 2019, którego organizatorem jest Prezydent Miasta Łodzi, we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, odbyło się w formie hybrydowej 27 maja 2021 r. w siedzibie Centrum. Podczas Podsumowania ogłoszono wyniki Konkursu.

WYNIKI  KONKURSU

NOMINACJE

kategoria 1) przedsiębiorstwa zatrudniające do 10 osób:

1.       B&P Promotion

2.       CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH w ŁODZI

kategoria 2) przedsiębiorstwa zatrudniające od 11 do 50 osób:

1.       „ALEX” Paweł Leńczuk

2.       Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

3.       Przychodnia Weterynaryjna „ANIMAL”

4.       Polskie Stowarzyszenie Dekarzy Oddział Łódzki

kategoria 3) przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej 50 osób:

1.       1 batalion kawalerii powietrznej w Leźnicy Wielkiej

2.       Auto Centrum Serwisowe Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

3.       BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

4.       FILM HOTEL Sp. z o.o. DoubleTree by Hilton Łódź

5.       Gene Haas Foundation

6.       Gillette Poland International Sp. z o.o.

7.       Komenda Miejska Policji w Łodzi

8.       MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE – ŁÓDŹ Spółka z o.o.

9.       NADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ im. Powstania Warszawskiego

10.    Novotel Łódź Centrum & Ibis Łódź Centrum

11.    Schindler Polska Sp. z o.o.

12.    Telewizja Polska S.A. Oddział Terenowy w Łodzi

13.    URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO Oddział w Łodzi

14.    VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ S.A.

w kategorii 1) przedsiębiorstw zatrudniających do 10 osób:

nie przyznano

w kategorii 2) przedsiębiorstw zatrudniających od 11 do 50 osób:

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy Oddział Łódzki

w kategorii 3) przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 50 osób:

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

FILM HOTEL Sp. z o.o. DoubleTree by Hilton Łódź

Komenda Miejska Policji w Łodzi

Novotel Łódź Centrum & Ibis Łódź Centrum

Schindler Polska Sp. z o.o.

STATUETKI ŁÓDZKICH ŁABĘDZI

Podczas uroczystego podsumowania Konkursu „Pracodawca Kreujący i Wspierający Edukację” wręczenia statuetek dokonali: Małgorzata Moskwa-Wodnicka Wiceprezydent Miasta Łodzi oraz Janusz Moos Dyrektor Łódzkiego Centrum Doskonalenia i Kształcenia Praktycznego w Łodzi.

w kategorii 1) przedsiębiorstw zatrudniających do 10 osób:

CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH w ŁODZI

w kategorii 2) przedsiębiorstw zatrudniających od 11 do 50 osób:

ALEX” Paweł Leńczuk za szczególne zaangażowanie w działania umożliwiające efektywne kształcenie zawodowe uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

w kategorii 3) przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 50 osób:

Auto Centrum Serwisowe Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE – ŁÓDŹ Spółka z o.o.

Nagroda specjalna dla pracodawcy za kreowanie procesów kształcenia i wspieranie szkolnego systemu edukacji w skali kraju dla firmy

Gene Haas Foundation

Serdecznie gratulujemy wszystkim pracodawcom udziału w Konkursie.

Cała uroczystość dostępna jest na facebooku

Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego