Nominacja za innowacyjność

Aktualności

Musimy się pochwalić! Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego uzyskało nominację do Nagrody Gospodarczej Wojewody Łódzkiego w kategorii „Innowacyjność”. Podczas uroczystej gali na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Łęczycy wręczył ją wojewoda prof. Zbigniew Rau, a odebrał dyrektor Janusz Moos.
Nagrodę Gospodarczą Wojewody Łódzkiego przyznano
w tym roku już po raz piętnasty. Wyróżnione zostały firmy, które przyczyniają się do rozwoju i unowocześnienia gospodarki województwa. Konkurs cieszy się od 2004 r. niesłabnącym zainteresowaniem i wysokim prestiżem wśród przedsiębiorców regionu łódzkiego. Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego promuje laureatów, daje im możliwość prezentacji działań oraz popularyzuje wypracowane
w regionie łódzkim drogi osiągania sukcesów gospodarczych na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Stanowi wyróżnienie i podziękowanie dla firm, gospodarstw rolnych i wynalazców osiągających najlepsze efekty ekonomiczne oraz cieszących się uznaniem w województwie, kraju i za granicą. Premiowane są podmioty budujące pozytywny wizerunek regionu. Istotnym kryterium jest, aby wnosiły one znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy województwa.

W roku 2018 Nagrodę Gospodarczą Wojewody Łódzkiego przyznano w czterech następujących: “Ład organizacyjny społeczna odpowiedzialność biznesu”, “Mikro i małe przedsiębiorstwo”, “Gospodarstwo rolne”, “Innowacyjność”. Nominacje uzyskało szesnaście firm, po cztery w każdej kategorii. To dla nas zaszczyt, znaleźć się w tym szacownym gronie.