Microsoft Innovative Educator Expert

Aktualności

Firma Microsoft serdecznie zaprasza nauczycieli i dyrektorów szkół z Łodzi do udziału w programie Microsoft Innovative Educator Expert. Program ten skupia już wielu pasjonatów wykorzystywania technologii informacyjnych w procesie dydaktycznym.

 

Do 15 lipca można zgłosić się do programu. Tytuł Microsoft Innovative Educator Expert na rok szkolny 2020/21otrzymają nauczyciele wybrani przez regionalnego przedstawiciela Microsoftu na podstawie jakości nadesłanych zgłoszeń, poziomu innowacyjności i prezentacji wykorzystania narzędzi Microsoftu w działalności edukacyjnej. W celu zgłoszenia się do programu należy: · dołączyć się do Microsoft Educator Centre wykorzystując posiadane służbowe konto w domenie elodz.edu.pl.

  • uzyskać min 1000 pkt. na platformie educational.microsoft.com (np. poprzez udział w kursach na platformie lub organizowanych przez ŁCDNiKP rejestrowanych na platformie).
  • zaprojektować i udostępnić 2-minutowy film lub publikację w aplikacji Sway prezentującą innowacyjne podejście kandydata w zakresie wykorzystania technologii Microsoft w edukacji.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej programu: https://education.microsoft.com/pl-pl/resource/1703c312

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: a.koludo@lcdnikp.elodz.edu.pl