Konkurs „Przedsiębiorcza szkoła jutra”

Nr szybkiej informacji: 
397
Adresat: 
dla nauczycieli przedsiębiorczości
Informacja o wydarzeniu: 

Mana sp. z o.o. zaprasza nauczycieli do wzięcia udziału

 w konkursie „Przedsiębiorcza szkoła jutra”

 

            Konkurs „Przedsiębiorcza szkoła jutra”, organizowany przez Mana sp. z o.o. skierowany jest do nauczycieli, szkoleniowców i pracowników naukowych z całej Polski. W konkursie wziąć udział może każdy, kto ma ciekawy pomysł na urozmaicenie zajęć z podstaw przedsiębiorczości.

            Przedmiotem konkursu jest przygotowanie konspektu zadania z wykorzystaniem Internetu i ogólnodostępnych narzędzi on-line, które będzie miało na celu rozwinięcie umiejętności wymaganych podstawą programową podstaw przedsiębiorczości.

            Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na portalu oraz opracować scenariusz w odpowiednim formularzu, który znajduje się na stronie portal.managame.pl i przesłać w wyznaczonym terminie, który mija 10 czerwca 2014r.

            Dla uczestników przewidziane zostały atrakcyjne nagrody, takie jak udział w szkoleniu dotyczącym aktywizujących metod prowadzenia zajęć z przedsiębiorczości z wykorzystaniem gry Mana Game, materiały szkoleniowe Mitra, roczny pakiet licencyjny gry dla jednej klasy oraz wiele innych.

Więcej informacji o konkursie i grze Mana Game można uzyskać na stronie Portal.Managame.pl

Zapraszamy do udziału.

 

 

Opracowały:

Maria Wajgner, Agnieszka Mikina

Organizator: 
Maria Wajgner, Agnieszka Mikina