e-Targi Edukacyjne Łódź 2021 - oferta nadal dostępna

Targowa oferta nadal dostępna!
Wprawdzie e-Targi Edukacyjne - Łódź 2021 już się zakończyły, ale nadal zapraszamy ósmoklasistów i ich rodziców na stronę www.targi.wckp.lodz.pl, administrowaną przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Dostępne są na niej oferty wszystkich łódzkich liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych. Zapoznanie się z nimi z pewnością ułatwi podjęcie decyzji o zgodnym z zainteresowaniami i predyspozycjami wyborze szkoły ponadpodstawowej.
Naprawdę warto odwiedzić stronę www.targi.wckp.lodz.pl i skorzystać z wciąż aktualnej oferty e-Targów Edukacyjnych - Łódź 2021, zorganizowanych przez Miasto Łódź, we współpracy z Wydziałem Edukacji UMŁ oraz Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.