Akademia Liderów Kariery

Nr szybkiej informacji: 
132
Adresat: 
warsztaty dla uczniów
Informacja o wydarzeniu: 

Akademia Liderów Kariery

warsztaty dla uczniów

 

 

Szanowni Państwo!

W tym roku szkolnym już po raz jedenasty Regionalny Ośrodek Kariery organizuje warsztaty dla uczniów – liderów Szkolnych Ośrodków Kariery pt. Metoda projektów w pracy Szkolnego Ośrodka Kariery. Zapraszamy po dwóch, trzech uczniów z każdej szkoły, w której funkcjonuje Szkolny Ośrodek Kariery oraz z tych szkół, które planują prowadzenie takiej działalności. Warsztaty będą odbywały się w środy, co dwa-trzy tygodnie od listopada do maja. W ramach warsztatów uczniowie poznają funkcjonowanie lokalnego rynku pracy, zasady inicjowania i prowadzenia przedsięwzięć oraz wykonają projekty grupowe nakierowane na rozwój własnej kariery edukacyjnej i zawodowej.

Pierwsze spotkanie Akademii Liderów Kariery odbędzie się w środę 20 listopada 2013 r. w sali 310 ŁCDNiKP w Łodzi, ul. Kopcińskiego 29 o godzinie 15.00.

            Prosimy o przesłanie wypełnionych kart zgłoszenia zainteresowanych udziałem w warsztatach uczniów do dnia 18 listopada 2013 r. pocztą, faksem (42 678-07-98), mailem: m.wajgner@op.pl lub pozostawić w sekretariacie ŁCDNiKP, ul. Kopcińskiego 29 p.105.

                                                                                                                                 Serdecznie zapraszamy

 

Opracowały:

Maria Wajgner

Agnieszka Mikina

Organizator: 
Maria Wajgner, Agnieszka Mikina