„Międzynarodowy Kongres Myślenia Krytycznego – TOC”

Aktualności

Kongres Myślenia Krytycznego to nowe wydarzenie na mapie szkoleniowej Polski. „TOC dla Edukacji Polska” oraz „Fundacja Thinking Zone” postanowiły powołać cykliczne, coroczne wydarzenie, którego celem jest promocja i edukacja MYŚLENIA KRYTYCZNEGO wśród nauczycieli i rodziców. Ta kompetencja nr 1  XXI wiekujest w Polsce nadal bardzo mało znana. 

W tym roku KONGRES MYŚLENIA KRYTYCZNEGO będzie poświęcony NARZĘDZIOM TOC– w tej chwili to jedyne w Polsce, dostępne w formie szkoleniowej, narzędzia myślowe, które uczą rozwijać myślenie krytyczne.

TOC dla Edukacjito nie tylko narzędzia, to filozofia życia i edukacji, która „działa” od 22 lat na świecie, a od 12 w Polsce. „TOC dla Edukacji” posiada ogromne doświadczenie oraz praktykę na wszystkich poziomach edukacyjnych i w odniesieniu do wszystkich przedmiotów nauczania. Na Kongres zaproszono kilkunastu trenerów ze świata i ponad 20 z Polski. I KONGRES MYŚLENIA KRYTYCZNEGO – TOC odbędzie się w dniach 29.11-01.12.2018 w Gdańsku.

Co roku odbywa się międzynarodowa konferencja TOC dla Edukacji, która z jednej strony jest okazją do wymiany doświadczeń wśród trenerów i praktyków TOC, a z drugiej szansą na prezentację programu wśród psychologów i pedagogów w kraju, w którym się odbywa. 
 

Więcej informacji o tym wydarzeniu można znaleźć na stronie kongresu: https://kongres-toc.pl/

Szczegółowe informacje o Kongresie zawiera także „Broszura prezentacyjna Kongresu” - dokument pdf

Organizatorzy spotkania serdecznie zapraszają do udziału w wykładach i warsztatach!

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego – Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji rekomenduje to bardzo interesujące i ważne dla rozwoju nowoczesnej edukacji w Polsce wydarzenie. 

 

Informacje udostępniła:

Elżbieta Ciepucha
 

załączniki: