IV edycji konkursu Łódź Miastem Talentów

Nr szybkiej informacji: 
161
Adresat: 
Nauczyciele i uczniowie
Informacja o wydarzeniu: 

Ruszył nabór do IV edycji konkursu Łódź Miastem Talentów. Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych szuka osób uzdolnionych muzycznie, tanecznie, w zakresie mody i od tego roku także…aktorsko!

Konkurs ten jest kontynuacją konkursów Łódź Łowi Talenty oraz Lumumby Łowi Talenty. Rozgrywał się dotychczas w trzech kategoriach: muzyka, taniec i moda. W tym roku zostaje poszerzony o nową kategorię – aktor.

 Ma on na celu wyłonienie osób w wieku 12-50 lat uzdolnionych w tych dziedzinach, wsparcie ich debiutu oraz propagowanie kreatywności, zwłaszcza wśród młodzieży i społeczności akademickiej.

Zgłoszenia przyjmowane są od lutego, a pierwsze przesłuchania rozpoczynają się już w marcu. Finał konkursu przewidziany jest w czerwcu, gdzie podczas gali w AOIA zaprezentują się finaliści w kategoriach moda, taniec i aktor, z kolei koncert finałowy kategorii muzyka rozegra się w Pasażu Róży.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres talentylodz2017@gmail.com do 28 lutego. Należy przesłać próbkę swojego talentu: może to być plik w formacie mp3, krótkie video, na którym uczestnik zaprezentuje swój taniec, pokaże swoje zdolności aktorskie, link do nagrania na YouTube itp. W przypadku kategorii moda zdjęcia wykonane aparatem lub telefonem, projekty odzieży lub szkice. Na podstawie nadesłanych zgłoszeń organizator wybierze tych, którzy zaprezentują się na deskach AOIA w pierwszym etapie przesłuchań przed jury. Lista zakwalifikowanych osób opublikowana będzie na konkursowym Facebooku: https://www.facebook.com/lodzkietalenty  - 2 marca.

Więcej informacji na temat konkursu na http://www.aoia.pl/wydarzenie/2017/2/1/lodz-miastem-talentow-2017

 

Opracowała:

Marzena Gawłowska

specjalista ds. promocji

Akademicki Ośrodek Inicjatyw 

Organizator: 
Marzena Gawłowska