VII Weekend z technologią informacyjną „Szkoła w cyfrowym świecie”

Nr szybkiej informacji: 
15
Adresat: 
Nauczyciele
Informacja o wydarzeniu: 

Serdecznie zapraszamy wszystkich dyrektorów szkół i nauczycieli interesujących się wykorzystaniem technologii informacyjnej w pracy zawodowej do udziału w VII Weekendzie z technologią informacyjną „Szkoła w cyfrowym świecie”. Odbędzie się on w dniach 5-6 października 2018 r. w pracowniach Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. 

Podczas sześciu tur warsztatów będzie można zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami technologii informacyjnej wspierającymi proces kształcenia różnych przedmiotów. W związku z wdrożeniem w łódzkich szkołach usług chmury cyfrowej Office 365, wiele warsztatów zostanie poświęconych tematyce wykorzystania tych usług zarówno w procesie dydaktycznym, jak i w zarządzaniu pracą szkoły. Podczas warsztatów będzie można rozpoznać nowe rozwiązania technologiczne oferowane przez firmy i wydawnictwa informatyczne.

VII Weekend z technologią informacyjną rozpocznie się 5.10.2018 r. o godz. 12.00 pierwszą turą warsztatów. Po nich, o godz. 13.45 nastąpi część plenarna, która będzie trwała do godz. 15.00. Po ciepłymposiłku zaprosimy wszystkich uczestników na kolejne dwie tury warsztatów – o godz. 15.30 i 17.15. W sobotę odbędą się trzy tury warsztatów – o godz. 9.00, 10.45 i 12.15. Zakończenie jesiennej edycji Weekendu z technologią informacyjną przewidujemy o godz. 14.00, podczas spotkania podsumowującego połączonego z poczęstunkiem. Po nim zapraszamy na ciepły posiłek.

Harmonogram oraz tematyka warsztatów wraz z opisem są dostępne na stronie internetowej http://weekend.wckp.lodz.pl.

Osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu edukacyjnym mogą już teraz rejestrować się na stronie http://rejestracja.wckp.lodz.pllub poprzez stronę Weekendu z Technologią Informacyjną. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Ośrodkiem Nowoczesnych Technologii Informacyjnych – tel. 42 678-69-83. Podczas rejestracji należy wybrać warsztaty, w których chcą Państwo uczestniczyć. Niestety nie będzie można powtórnie dokonać wyboru warsztatów.

Organizator: 
Anna Koludo