Zdalnie-kreatywnie-ciekawie-efektywnie na PP. Symulacja przedsiębiorstwa z REVAS.

Nr szybkiej informacji: 
147
Adresat: 
Nauczyciele
Informacja o wydarzeniu: 

Branżowe Symulacje Biznesowe to narzędzie do praktycznej nauki prowadzenia działalności gospodarczej umożliwiające podejmowanie realistycznych decyzji mających wpływ na rozwój wirtualnej firmy. Gry edukacyjne dla szkół, uczelni i biznesu świetnie sprawdzą się podczas szkoleń oraz zajęć z przedmiotu podstawy przedsiębiorczości. Angażowanie uczestników poprzez gry ekonomiczne sprawia, że łatwiej przyswajają oni kompetencje biznesowe. Firma REVAS udostępni swoje narzędzie za darmo!

„Kochani, wiemy jak ciężko jest odnaleźć się w nowej sytuacji. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć nauczycieli oraz wykładowców w prowadzeniu zajęć on line związanych z przedsiębiorczością i biznesem. Każdy nauczyciel oraz wykładowca, który zgłosi się do nas, zostanie przeszkolony na certyfikowanego Trenera Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS i otrzyma do nich miesięczny dostęp zupełnie za darmo. Wraz z dostępem otrzyma też nasze wsparcie oraz specjalnie przygotowaną stronę z materiałami do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem symulacji. Aby zgłosić chęć otrzymania darmowego dostępu do Branżowych Symulacji Biznesowych należy wejść na stronę www.revas.pl/szkolenia-przygotowujace.”

Ja od dwóch lat korzystam z tego narzędzia i chętnie też służę Wam pomocą i radą. Moi uczniowie naprawdę je uwielbiają. Więcej informacji możecie uzyskać pisząc pod adres m.bartosiak@lcdnikp.elodz.edu.pl

Opracowała:

Małgorzata Bartosiak-Sikorzyńska

doradca metodyczny ds. doradztwa zawodowego

Organizator: 
Małgorzata Bartosiak-Sikorzyńska