SEMINARIUM Uczeń z ASD w szkole ogólnodostępnej

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, Szkoła Podstawowa Nr 141 im. gen. M. Zaruskiego w Łodzi oraz Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 128 w Łodzi mają zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium, które odbędzie się 29 maja 2018r o godz. 11.00 - 14.00 w ŁCDNIKP przy ul. Kopcińskiego 29 w Łodzi, w sali nr 310.

Celem spotkania jest przekazanie praktycznych wskazówek dla nauczycieli szkół ogólnodostępnych do pracy z dziećmi i młodzieżą z całościowym zaburzeniem rozwoju, przez doświadczonych pedagogów specjalnych oraz rodziców dzieci z zespołem Aspergera i autyzmem.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w w/w przedsięwzięciu proszone są o przysłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, placówka, tel. kontaktowy uczestnika) do dnia 16.05.2018r, na wybrany adres e-mail:

wojciechowska@poczta.onet.pl

monipuchalska@gmail.com